Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

Samsung S5 Cam Ekran Değişimi Orjinal 450 TL

Marka: Samsung

Model: GALAXY S5

Kod: G900FQ

Ürün: Ekran, Cam

Garanti: 6 AY (%100 orjinal)

Fiyat: 450 TL (Montaj Dahil)

Teslimat Süresi: 30 DK

 

 


                           GALAXY S5 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır

İlk Aşama: Kırık Olan Ön Camı Profesyönel GALAXY Ön Cam Sökme Makinasının Yardımı İle 5 Dakika da Kırık Olan Ön Camınızı ProfesyönelMakinamızın Yardımıyla İç Ekrandan Ayırıyoruz. 

2. Aşama: Ön Cam Ve Ekran Arasındaki Slikon Tabakayı Alkol İlacımız İle 5 Dakikada Boyunca Temizliyoruz Yerine Yeni Fabrikasyon Vakumlu Jeli Suruyoruz.

3. Aşama: GALAXY S5 Yeni Ön Cam, Vakum Sıkıştırma Makinamızın Yardımıyla  5 Dakika da Ön Camı Ekranın Üzerine Sıkıştırıp Oturtuyoruz.

Son Aşama: Hazır Olmakta Olan GALAXY S5 Cihazımızı UV Işınlı Makinamızın İçine Koyarak 15 Dakikalık Bekleme Sonrası Cihaz Hazır Hale Gelir.

NOT: Ön Cam Değişim Sırasında Ekran Kırılması Durumunda Firmamız Tarafından Full Ekran Değişimi Sağlanmaktadır. Beğenmediğiniz Takdirde Sorgusuz Sualsiz Paranızı İade Ediyoruz.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

Admin Mehmet
+7
DİKKAT !!! Samsung Galaxy S5 Ön Camınız çatladıysa yada kırıldıysa, Ekranınızda Görüntü var ve dokunmatiğinizi kullanabiliyors anız Komple Ekran Değişmenize Gerek Yok. Bize Getirim 250 TL ye Size ön camınızı değişelim ve orjinal ilk gün ki gibi yapalım.

Samsung Galaxy S5 Telefonunuzu Dokunmatik ön camını Profesyonel şekilde ilk günki gibi özel Yurdışından getirdiğimiz cihazımız ile kızılötesi sökülerek değiştiriyoruz. Firmamız %100 Orjinal ürünler kullanıp 6 ay Garantisini veriyoruz.

Ürünlerimiz %100 Orjinal Ürünlerdir. Kesinlikle Yan Sanayi Ürünler Kullanmıyoruz.
Samsung Galaxy S5 Ekran Cam Değişimi,

Not Detaylı Bilgi için 02165504060 arayınız.
Cevap Alıntıyla Cevapla
Ertekin
+5
Kasa kenar çıta değisimi kaç para
Cevap Alıntıyla Cevapla
Hava
0
Telefonunm Note 4 çift simli N9100 siyah renk. düşürdüm kasa power tusu yakınındaki köseye yakın kırıldı. Ekran ve dokunmatik çalısıyor sorun yok.
Sadece kasa değişimi ne kadar? Çift simli note ile normal note4 kasa aynımı ? Orjinal pilim EB-BN916BBC yedek orjinal pil var mı ne kadar ? Son sorum dıs camda cizik var onunda degisitirirsek kasa ile birlikte fiyat ne olur ?
Cevap Alıntıyla Cevapla
Hava
0
Note 4 dik bi sekilde dustu dokunmatigi herseyi calisiyo ama goruntu yok dustugu gun ekran acliyodu ama yavas yavas kararmaya basladi ucret ne kadr olur
Cevap Alıntıyla Cevapla
  • .
TOP