Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

LG G5 Cam Değişimi

LG G5 Ekran Nasıl Değiştirilir

LG firmasının akıllı telefon sektöründe en büyük firmalardan birisi haline gelmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de G serisidir. Özellikle LG G3 serisinden sonra dünya çapında yayılan bu telefon harika donanım ve tasarım özellikleri ile göze çarpmakta. GSM iletişim olarak LG firmasının tüm telefonlarda en uygun fiyatlarla teknik destek sağlamaktayız. LG G5 ekran kırılması gibi bir sorun ile karşı karşıya kaldıysanız Garanti şirketleri bu sorunu kullanıcı hatası olarak gördükleri için destek sağlamayacaklardır. Bu sebeple en kısa zamanda GSM iletişim gibi kurumsal ve profesyonel LG teknik servislerinden bir tanesi ile iletişime geçmeniz gerekir. GSM iletişim daima piyasanın altında fiyatlar ile ve kurumsal olarak sizlere destek sağlamaya hazırdır.

LG G5 Dokunmatik Cam Değişimi

LG G5 Cam Değişimi

GSM iletişim LG G5 cam değişimi işleminin fiyatını sadece 200 lira olarak belirlemiştir. 200 liralık bir hizmet içerisinde telefonunuzun ekranını yeni ve orijinal ekran takımı ile değiştirilir. Şunu da unutmadan söylemek istiyorum bir ekranı orijinal olması demek üreticisi tarafından üretilir ve seri numaralı olarak çıkartılması demektir. O sebeple herhangi bir teknik servise gittiğinizde bile telefonunuza takılacak olan ekranın seri numarasını göstermesini ilgili kişiden isteyiniz. GSM iletişim ekran camınızın yerine takılacak olan yeni ekran takımını firmanın bizzat kendisinden seri numaralı olarak ithal eder. Ekran takımı diyorum çünkü telefonunuzun sadece ön camı bile kırılmış olsa ekran takımının tamamen değiştirilmesi gerekecektir. Ekran takımı ise dokunmatik alan, iç ekran, ön cam ve dış cephe den oluşmaktadır. Ekran değişimi sonrası ekran ile alakalı tüm parçalar değiştiği için telefonunuza adeta sıfır telefon görüntüsü sağlayacaktır.

Ekran değişimi işlemi oldukça hassas bir konu olduğu için doğru insanlar tarafından ve doğru ortamlarda yapılması önem arz etmektedir. GSM iletişim teknik altyapı konusunda dünya standartların üzerinde şartlar taşımaktadır. İleri teknoloji test ve tamir cihazlarının bulunduğu ve 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen statik teknik servis odalarında yapılan LG G5 cam değişimi işlemi sadece 30 dakika sürmektedir. Siz Kadıköy şubemize ikram edilen çayınızı henüz bitirmedik güler yüzlü personelimiz son testi yapmanız amacı ile eskisinden daha iyi çalışan telefonunuzu sizlere teslim ederler.

Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizden hiçbir ücret talep edilmeden 6 aylık teknik servis garantisi ücretsiz olarak sağlanır. GSM iletişim hizmetleri ise henüz bitmedi. Telefonunuzu ekran değişimi sonrasında güvenle kullanabilmeniz için piyasa değeri 50 lira olan kırılmaz cam koruyucusu ücretsiz olarak hediye edilmekle birlikte aynı zamanda LG teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak telefonunuza monte edilir. Kadıköy şubemize ulaşmak için metrobüs ulaşım aracına bindikten sonra Söğütlüçeşme Metrobüs durağında inebilirsiniz. Şubemiz durak çıkışının hemen karşısında bulunmaktadır. Sadece İstanbul'dan değil Türkiye'nin her tarafından bizlere arızalı telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile göndererek telefonlarınızı tamir ettirebilirsiniz. Kargo süreçleri esnasında oluşabilecek tüm masraflar ise müşteri memnuniyeti kapsamında GSM iletişim tarafından karşılanmaktadır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP