Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

LG G6 Cam Değişimi

LG G6 Ekran Camı Nasıl Değişir

Uzak doğunun en büyük teknoloji firmalarından bir tanesi olan LG firması tarafından üretilen LG G6 telefonu gerek donanım yapısı gerekse tasarımı ile dünyanın en çok kullanılan telefonlarından birisi haline geldi. Tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi LG G6 telefonunda da en çok rastladığımız sorunların başında ekran sorunları gelmektedir. LG tarafından üretilen telefonların kasa yapısı oldukça güçlü olmasına rağmen kullanıcılarına dokunmatik ekran hassasiyetini en iyi şekilde etmek isteyen marka ekranlarını hassas üretmektedir. Bu sebeple tüm müşterilerimize kırılmaz cam koruyucusu veya kılıf kullanarak ekranlarını güvenli bir şekilde kullanabileceklerini söylüyoruz. GSM iletişim İstanbul Kadıköy de 14 yıldır LG teknik servis olarak hizmet vermektedir. Profesyonel hizmet veren firmamızın en önemli prensipleri ise müşteri memnuniyeti ve orijinal yedek parça kullanımıdır.

LG G6 Ekran Tamiri Fiyatları

LG G6 Cam Değişimi

LG G6 cam değişimi işleminin fiyatı GSM iletişim fiyat listesine 500 lira olarak girmiştir. 500 liralık ekran değişimi fiyatı Eylül 2017 için güncel fiyattır eğer siz bu yazıyı daha sonraki bir tarihte okuyorsanız güncel fiyatı öğrenmek için GSM iletişim telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. GSM iletişim LG G6 telefonunuzun sadece ön camın değil tüm ekran takımını değiştirir. Çünkü bu modelde ön cam değişimi yapılamaz ve yapacağını söyleyen firmalardan da kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz Zira bu işlem telefonun diğer donanımlarına da zarar verir. Telefonunuza monte edilecek yeni ekran ise LG firmasında seri numaralı ve faturalı olarak ithal edilir. Bu sayede telefonunuz orijinal kalır.

LG teknisyenlerimizin tamamı güncel teknik eğitimleri almakla beraber hepsi ekran değişimi konusunda yüzlerce tecrübeye sahiptir. Bu uzman teknisyenlerimiz LG G6 cam değişim işlemini statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ve sadece 30 dakika içerisinde tamamlarlar. Bu sayede günlük programlarımız aksamaz ve ekran değişimi gibi hassas bir sorunu 30 dakika içerisinde teslim alarak hayatımıza kaldığımız yerden devam edebilirsiniz.

Kurumsal bir firmanın yapması gereken işlem sonrasında müşterilerine bir Garanti sunmasıdır. Müşteri memnuniyetini çok önemseyen bir firma olarak tüm teknik servis hizmetlerimizden sonra müşterilerimize 6 aylık teknik servis garantisi hizmetini ücretsiz sağlıyoruz. İstanbul il sınırları içerisinde ikamet eden ve LG G6 cam değişimi işleminden faydalanmak isteyen değerli müşterilerimizin tek yapması gereken metrobüs ulaşım aracına bindikten sonra Söğütlü Çeşme durağında inerek durak çıkışında bulunan Kadıköy şubemize gelmek olacaktır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP