Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

LG K8 Ekran Değişimi Kadıköy

LG K8 Ekran Kırılması Kadıköy

Kadıköy kurumsal LG teknik servisi denince ilk akla gelen firma kesinlikle GSM iletişimdir. GSM iletişim, 14 yılı aşkın bir süredir Kadıköy’de bulunan şubesinde uzman personel kadrosu ile sizlere teknik tamir hizmetlerimizi sunmaktayız. LG K8 telefonu kullanıcısı müşterilerimiz hassas ekranı dolayısıyla ekran kırılması arızası ile karşılaşmış olabilirler. Garanti şirketleri ekran kırılmasını kullanıcı hatası olarak gördükleri için ekran değişim işlemini çok pahalı bir fiyata gerçekleştirirler. Böyle bir durumda en kısa sürede kurumsal bir LG teknik servisi ile iletişime geçmek en doğru hareket olacaktır. Kurumsal LG teknik servisi GSM iletişim, tüm LG K8 kullanıcı müşterilerine kırılmaz ekran koruyucusu veya sağlam bir telefon kılıfı kullanmalarını tavsiye eder. LG K8 ekran değişimi Kadıköy şubemizde piyasanın en uygun fiyatları ile gerçekleştirilmektedir.

LG K8 Cam Çatlaması Kadıköy

LG K8 Ekran Değişimi Kadıköy

LG K8 ekran değişimi fiyatı GSM iletişim Kadıköy şubesinde 190 lira olarak belirlenmiştir. Kadıköy şubemize telefonunuzu getirdiğiniz takdirde ilk olarak hasar tespit işlemi ücretsiz olarak uzman LG teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu hasar tespiti işlemi sonrasında telefonunuzun tamir işlemi büyük bir titizlikle başlatılır. Bu tamir işlemi esnasında GSM iletişim, diğer tüm tamir işlemlerinde de olduğu gibi orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Telefonunuzun orijinal ekran takımıyla tamir işlemi gördüğü için orijinal kalarak çok daha uzun yıllar sizlere hizmet etmeye devam eder. Sahte ekranla yapılmaya çalışılan ekran değişimi işlemleri telefonunuza büyük zararlar verebilir. Bu nedenle, ucuz fiyat teklif ederek telefonunuzu sahte ekranla tamir etmeye çalışan merdiven altı firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

GSM iletişimde gerçekleştirilen LG K8 ekran değişimi işlemi statik elektrikten arındırılmış steril teknik servis odalarında uzman LG teknisyenlerimiz tarafından kusursuzca gerçekleştirilir. 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenen teknik servis odalarımız, son teknoloji test ve tamir cihazları dahil olmak üzere gerekli olan tüm teknik edevata sahiptir. Sadece 30 dakika içerisinde tamamlanan bu tamir işlemi sonrasında siz değerli müşterilerimize piyasa değeri 40 lira olan ekran koruyucusunu hediye etmekteyiz. Montajı da hiçbir ücret talep edilmeden uzman LG teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP