Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

LG Q6 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

LG Q6 Ekran Tamiri Kadıköy

GSM iletişim, İstanbul Kadıköy’de bulunan şubesinde dünya standartlarının üzerindeki altyapısı ile teknik sorunlarınıza profesyonel çözümler üretmektedir. LG Q6 telefonunuzun ekranı kırıldıysa ve garanti süreniz dolmuş ise, garanti şirketleri bunu kullanıcı hatası olarak görerek sizlere ücretsiz tamir hakkı tanımazlar. Telefonunuzu arızalı bir şekilde kullanmaya devam etmek diğer donanımlarında zarar görmesine sebebiyet verecektir. Bu nedenle kurumsal LG teknik servisi olan GSM iletişime telefonunuzu en kısa sürede getirerek ekran değişimi hizmetimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz. LG Q6 ekran değişimi fiyatı Kadıköy şubemizde bulunduğunuz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle daha detaylı bilgi için bir sonraki paragrafı okuyunuz.

LG Q6 Cam Değişimi Fiyatı Kadıköy

LG Q6 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

LG Q6 model telefonunuzun ekran değişimi hizmetinin fiyatlandırılması Kadıköy şubemizde 380 lira olarak belirlenmiştir. Şubat 2018 tarihinde geçerli olan bu fiyat, diğer tarihlerde değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle güncel fiyat bilgisini almak için sitemizde bulunan iletişim kısmındaki telefon numaramızı arayarak veya GSM iletişim şubemize gelerek personelimizden her türlü bilgiyi alabilirsiniz. GSM iletişim, 14 yılı aşkın bir süredir gerçekleştirdiği tüm teknik servis hizmetlerinde orijinal yedek parça kullanmıştır. LG Q6 ekran değişiminde kullanılacak yedek parçalar da seri numaralı ve barkodlu olarak bizzat üreticisinden getirtilmektedir. Böylelikle telefonunuz tamamen orijinal kalarak donanımsal uyumsuzluk gibi hoş olmayan teknik arızalarla karşılaşmaz.

Ekran değişimi gibi akıllı telefon tamiri işlemleri, özellikle LG Q6 gibi gelişmiş teknolojili telefonlarda oldukça zor bir işlem olmaktadır. Bu nedenle, kesinlikle uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. GSM iletişim kadrosundaki uzman LG teknisyenleri LG Q6 ekran tamiri işlemlerini statik elektrikten tamamen arındırılmış teknik servis odalarında sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlarlar. Böylelikle, zamanınızdan kaybetmeyerek telefonunuzu mümkün olan en kısa sürede teslim alırsınız. Telefonunuzu sizlere teslim etmeden önce piyasa değeri 40 lira olan kırılmaz ekran koruyucusunu ve 6 aylık teknik servis garantisini sizlere hediye etmekteyiz. Hediye ettiğimiz bu kırılmaz ekran koruyucusunun montajını, uzman LG teknisyenlerimiz ücretsiz olarak yapmaktadırlar.

GSM iletişim Kadıköy şubesi Söğütlüçeşme Metrobüs durağının hemen çıkışında ve sadece 45 saniye yürüme mesafesinde haftanın her günü siz değerli müşterileri için açıktır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP