Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

LG Q6 Cam Kırıldı Kadıköy

LG Q6 Ekran Kırılması Kadıköy

LG, her geçen sene dünyanın en iyi telefon modellerinden birini piyasaya sürmeye devam ediyor. LG G serisi ile şirket büyümesinde mükemmel bir ivme kazanan LG Q6 modeli ile de bu yükselişi sürdürmeye kararlı. LG Q6 kasa yapısı ve donanımı oldukça kaliteli malzemelerden yapılmıştır, bu sayede çok uzun yıllar dayanabilir. Ancak dokunmatik ekranı, akıcı bir kullanıcı deneyi yaşatmak için son derece hassas yapılmaktadır ve bu yüzden de ekranı darbelere karşı fazlasıyla korunmasızdır. GSM iletişim, LG Q6 kullanıcı müşterilerinin telefonlarını daha güvenli bir şekilde kullanmaları için kırılmaz ekran koruyucusu kullanmalarını tavsiye eder. GSM iletişim, Kadıköy’de bulunan şubesinde 14 yılı aşkın bir süredir, kurumsal LG teknik servisi olarak LG Q6 cam kırıldı Kadıköy hizmetlerini piyasanın en uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

LG Q6 Cam Değişimi Kadıköy

LG Q6 Cam Kırıldı Kadıköy

LG Q6 ekran değişimi hizmetimiz Kadıköy şubemizde sadece 380 lira olarak belirlenmiştir. Kadıköy LG cam değişimi işlemlerinde GSM iletişim olarak kesinlikle orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. LG Q6 ekran değişimi için kullanılacak yedek ekran seri numaralı ve faturalı olarak bizzat üreticisinden getirilerek uzman LG teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza monte edilmektedir. Ekran değişimi işlemi özellikle LG Q6 gibi son model telefonlarda oldukça zorlu bir işlemdir ve profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu nedenle, biraz daha ucuz fiyat vererek ekran tamiri yapabileceğini iddia eden merdiven altı firmalardan hizmet almamanızı tavsiye ederiz. GSM iletişim, yaptığı tüm teknik servis hizmetlerinde telefonunuzun hafızasındaki verilere zarar gelmesine kesinlikle izin vermez.

Kadıköy şubemizde bulunan uzman LG teknisyenleri, LG Q6 ekran değişimi işlemini 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen steril teknik servis odalarında gerçekleştirirler. GSM iletişim tarafından hiçbir masraftan kaçınmayarak oluşturulan statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları, son teknoloji test ve tamir cihazlarıyla donatılmıştır. Tüm bu geniş imkanlarımız dahilinde telefonunuzun ekran değişimi hizmetini 30 dakikada tamamlamaktayız. Bu süre sonrasında telefonunuzu sizlere teslim etmeden önce 6 aylık teknik servis garantisi hakkını hediye etmekteyiz. Böylelikle telefonunuz bu süre içerisinde arızalanırsa, garanti kapsamında ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz.

Söğütlüçeşme Metrobüs durağının hemen karşısında olan Kadıköy şubemiz güler yüzlü hizmetiyle haftanın her günü sizlerin hizmetindedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP