Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

LG Q6 Ekran Kırıldı Kadıköy

LG Q6 Ekran Çatlaması Kadıköy

Teknoloji devi LG tarafından üretilmiş olan LG Q6 modeli olağanüstü tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Kasa yapısı diğer LG telefonlarından çok daha güçlü bir yapıya sahip olan LG Q6 modeli, oldukça yüksek dokunmatik hassasiyeti olan bir ekrana sahiptir. GSM iletişim, bu hassas ekranı kırılmalara karşı korumanız için kırılmaz ekran koruyucusu kullanmanızı önermektedir. Ekran kırılması veya dokunmatik ekran çatlaması arızalarını garanti şirketleri kullanıcı hatası olarak gördükleri için ücretsiz ekran tamiri hizmeti sağlamazlar. GSM iletişim, 14 yılı aşkın bir süredir kurumsal LG teknik servisi hizmetlerini siz değerli müşterilerine piyasanın en uygun fiyatları ile sağlamaya çalışmaktadır. LG Q6 ekran kırıldı Kadıköy hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizi Kadıköy şubemize davet ediyoruz.

LG Q6 Cam Değişimi Kadıköy

LG Q6 Ekran Kırıldı Kadıköy

LG Q6 ekran kırıldı arızası için yapılacak olan ekran değişimi işlemi Kadıköy şubesinde 380 lira olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için iletişim kısmında bulunan telefon numaramızı arayarak personelimizle iletişime geçiniz. Sadece ön cam hasarı gören LG Q6 telefonunuzun ekran takımının tamamen değiştirilmesi gerekir. GSM iletişim, LG Q6 ekran değişiminde kullandığı yeni ekran takımını barkodlu ve faturalı olarak üreticisinden getirtmektedir. Sahte ekran kullanarak ucuz fiyata ekran değişimi yapabileciğini iddia eden merdiven altı firmalar, telefonunuzun diğer donanımlarına zarar vererek sizleri büyük zararlara uğratabilirler. Bu nedenle GSM iletişim gibi kurumsal bir LG teknik servisini tercih etmeniz sizin için en doğru karar olacaktır.

GSM iletişim kadrosundaki uzman LG teknisyenlerimiz LG Q6 ekran değişimi işlemini sadece 30 dakika içerisinde tamamlayarak telefonunuzu sizlere rekor denilebilecek bir sürede teslim eder. Hiçbir masraftan kaçınmayarak oluşturduğumuz teknik servis odalarımız statik elektrikten tamamen arındırılmıştır. Son teknoloji test ve tamir cihazları ile donattığımız teknik servis odalarımızda uzman LG teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen tamir işlemi sonucunda telefonunuz ilk günkü halinden farksız olmaktadır. GSM iletişim, LG Q6 ekran değişimi hizmetinden faydalanan tüm müşterilerine 6 aylık teknik servis garantisi hakkını hediye etmektedir. Bu garanti kapsamında telefonunuz bir arıza ile karşılaşırsa, telefonunuzu Kadıköy şubemize getirerek ücretsiz tamir hakkınızdan istifade edebilirsiniz.

Kadıköy şubemiz Söğütlüçeşme Metrobüs durağının hemen çıkışında olup sadece 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP