Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

LG Q6 Ekran Tamiri Kadıköy

LG Q6 Ekran Kırılması Kadıköy

LG Q6 gibi büyük ekranlı telefonlarda en çok rastlanan sorunların başında ekran kırılması gelmektedir. Bu tür telefonların yüzey alanı daha büyük olduğu için dış darbelere karşı daha korunmasızlardır. GSM iletişim olarak LG Q6 telefonunu kullanan müşterilerimize kırılmaz ekran koruyucusu veya telefonu darbelerde koruyacak bir kılıf kullanmalarını tavsiye ederiz. GSM iletişim İstanbul’un en güzel ilçesi Kadıköy’de 14 yılı aşkın bir süredir kurumsal LG teknik servis hizmetlerini değerli müşterilerine sunmaktadır. Dünya standartlarının üzerindeki altyapısı ile LG Q6 ekran tamiri Kadıköy hizmetini piyasanın en uygun fiyatlarıyla sizlere sağlayan GSM iletişim, sizleri Kadıköy şubesinde ağırlamaktan mutluluk duyar.

LG Q6 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

LG Q6 Ekran Tamiri Kadıköy

GSM iletişim Kadıköy şubesinde LG Q6 ekran değişiminin fiyatı 380 lira olarak belirlenmiştir. Bu fiyat Şubat 2018 tarihinde geçerli olmakla beraber diğer tarihlerde değişiklik gösterebilir. Güncel fiyat bilgisi için en kısa sürede sitemizin iletişim kısmında bulunan telefon numaramızı arayarak ve Kadıköy şubemize gelerek personellerimiz tarafından bilgilendirilebilirsiniz. Kadıköy şubemize geldiğinizde uzman LG teknisyenlerimiz, LG Q6 telefonunuza hasar tespit işlemini ücretsiz olarak yaparlar. Hasar tespit işlemi sonrasında onay verdiğiniz takdirde ekran değişim işlemi başlatılır. GSM iletişim LG Q6 ekran değişimi işleminde kullanılacak yeni ekran takımınız, seri numaralı ve faturalı olarak üreticisinden ithal edilmektedir. Böylelikle, telefonunuz orijinal kalır ve ekranınız ilk günkü performansına kavuşur. LG Q6 ekran değişim işlemi sırasında telefonunuzun hafızasında bulunan hiçbir veriye zarar verilmemektedir.

LG Q6 gibi gelişmiş telefonlarda ekran camı değişimi işlemi oldukça hassas bir şekilde yapılması gerekilen bir işlemdir. GSM iletişim kadrosunda bulunan uzman LG teknisyenlerimiz 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenen steril teknik servis odalarımızda LG Q6 ekran değişimi işlemini gerçekleştirirler. Sadece 30 dakika içerisinde tamamlanan bu işlem sonrası telefonunuz 6 aylık teknik servis garantisi hakkı ve piyasa değeri 40 lira olan ekran koruyucusuyla beraber sizlere teslim edilmektedir. Siz değerli müşterilerimize hediye ettiğimiz kırılmaz ekran koruyucusunun montajını da uzman LG teknisyenlerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirirler.

Söğütlüçeşme Metrobüs durağının hemen karşısında bulunan Kadıköy şubemize haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP