Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Cam Değişimi Nasıl Yapılır

Büyük ekranlı telefonlar da en çok rastlanan sorun ekran kırılmalarıdır. Sizde Apple tarafından üretilmiş iPhone 7 Plus gibi büyük ekranlı bir telefon kullanıyorsanız ve telefonunuzun ekranını kırıldıysa şu an doğru yere geldiniz. Garanti şirketleri ekran veya cam çatlaması gibi durumları kullanıcı hatası olarak gördükleri için kullanıcılara hiçbir şekilde teknik destek sağlamazlar. GSM iletişim ise 14 yıldır İstanbul Kadıköy'de kurumsal olarak Apple teknik servislerini müşterilerine en uygun fiyatlar ile sağlamaktadır. Sektör hayatımız boyunca onbinler ile ifade edilen ekran camı değişimi referanslarla ve mutlu müşterilere sahibiz.

iPhone 7 Plus Cam Fiyatları

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

GSM iletişim iPhone 7 Plus cam değişimi işleminin fiyatını 150 lira olarak belirlemiştir. Burada bilmeniz gereken bir önemli ayrıntı da Apple ürünlerinin hiçbirisinde Sadece ön cam değişimi yapılamaz. Bu sebeple iPhone 7 Plus telefonunuzun arızalı ekranının yerine Tamamen orijinal ve yeni ekran takımı takılması gerekecektir. GSM iletişim Kadıköy şubesinde geldiğinizde anda uzman personel ekibimiz ücretsiz olarak hasar tespitini yapar ve izlenecek yolu size söylerler. GSM iletişim kurulduğu günden bu yana tüm teknik servis hizmetlerinde orijinal yedek parça kullanmaktadır. Bu doğrultuda iPhone 7 Plus cam değişim işlemi için arızalı ekranınızın yerini alacak olan yeni ekran takımı da Apple firmasından seri numaralı ve faturalı olarak ithal edilmektedir. Bu sayede cam değişimi sonrasında telefonunuz orijinal kalır ve o alıştığınız kusursuz Apple ekran performansını almaya devam edersiniz.

GSM iletişim kadrosunda bulunan profesyonel Apple teknisyenlerimiz iPhone 7 Plus ön cam değişim işlemini sadece 30 dakika içerisinde bitirirler. Ekran değişimi işlemi statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ve ileri teknolojili tamir cihazları ile gerçekleştirilir. Bu sayede insan Hatasından ortaya çıkabilecek sorunlarda minimuma indirilmiş olur. Ekran değişimi sonrasında kurumsal yapımız gereği 6 aylık teknik servis garantisi hizmetini de tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Telefonunuzu ekran değişimi sonrasında daha güvenli kullanabilmeniz için piyasa değeri 40 lira olan kırılmaz cam koruyucusu da size hediye ederek aynı zamanda montajında ücretsiz gerçekleştiriyoruz. GSM iletişim Söğütlüçeşme Metrobüs durağının hemen karşısında ve haftanın her günü sizleri beklemektedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP