Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

iPhone 7 Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Fiyatları

Apple henüz yeni modelini çıkarmadığı için dünyanın en iyi telefonu olarak iPhone 7 modelini gösterebiliriz. Bu telefon harika donanım özellikleri ve çok beğeni toplayan tasarımı açısından düşünüldüğü zaman gerçekten rakipsiz bir model diyebiliriz. Telefonun tek dezavantajı ise maalesef fiyatı. Fakat Apple tarafından üretilen iPhone 7 bu kadar yüksek fiyatlar ile piyasaya sürülmesine rağmen milyonlarca kullanıcıya ulaşabilmektedir. iPhone 7 oldukça güçlü bir kasaya sahip olmasına rağmen çok hassas bir ekrana sahip. O sebeple kırılmaz cam koruyucusu veya kılıf kullanmadığınız durumlarda telefonun darbe alması sonucunda ekran kırılması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Garanti şirketleri ise ekran çatlaması veya cam kırılması gibi sorunlara hiçbir şekilde destek sağlamamaktadırlar. Telefonunuzun ekranı kırılmış ise GSM iletişim olarak sizlere destek olmaya hazırız. İstanbul Kadıköy'de 14 yıldır kurumsal Apple teknik servisi olarak müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti ve orijinal yedek parça kullanma prensipleri ile çıktığımız bu yolda on binlerce başarılı referansa ve mutlu müşterilere sahip olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.

iPhone 7 Cam Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 ön Cam Değişimi

GSM iletişim iPhone 7 cam değişimi işleminin fiyatını 350 lira olarak belirlemiştir. iPhone 7 telefonlarında sadece ön cam hasarı bile meydana gelirse telefonun ekranı tamamen değişmesi gerekir. Sadece ön cam değişimi yapabileceğini iddia eden merdiven altı firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız çünkü o firmalar telefonunuza sahte ekranlar takacaklardır. GSM iletişim ise kurulduğu günden bu yana orijinal yedek parça kullanmaktadır ve bu doğrultuda telefonunuzun arızalı ekranın yerine takılacak olan yeni ekran takımı Apple firmasından bizzat satın alınır. Bu sayede değişim sonrasında telefonunuz ilk aldığımız günkü ekran performansını verecektir. Müşterilerimizin ekran değişimi sonrasında birçok yere telefonum adeta ilk aldığım günkü gibi oldu demelerinin sebebi de tam olarak budur.

Ekran değişimi konusunda oldukça hassas 2 aşama bulunmaktadır. Bunlar ise telefonun tamir ve test süreçleridir. GSM iletişim kadrosunda bulunan Apple Teknisyenleri iPhone 7 ön cam değişimi işlemini statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ve sadece 30 dakika içerisinde sonlandırır. Ekran değişimi işlemi bittikten sonra özel test cihazlarımızla telefonunuz kusursuz bir tamire ulaştırabilmek için son kez test edilir. Siz Kadıköy şubemize geldiğiniz anda güler yüzlü personelimiz sizlere bir çay ikram eder. Siz henüz bu çayınızı bitirmeden teknik ekibimiz telefonunuzun tüm test ve tamir süreçleri bitmiş şekilde son testi de yapmanız amacı ile cihazınızı size getirir.

Müşteri memnuniyeti kapsamında iPhone 7 cam değişimi işleminden sonra tüm müşterilerimize telefonlarına özel bir garanti kartı tahsis ediyoruz. Bu kart sayesinde 6 ay içerisinde telefonunuzun ekranı bir şekilde arıza verirse hiç çekinmeden Kadıköy şubemize gelerek ücretsiz tamir hakkınızdan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda GSM iletişim ekran değişimi sonrasında sizlere piyasa değeri 50 lira olan bir kırılmaz cam koruyucusu da hediye etmek nedir. Kadıköy şubemiz Söğütlüçeşme Metrobüs durağının hemen çıkışında bulunmaktadır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP