Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifremi Unıttum

*

Uzman Kadro Uygun Fiyat

Uzman Kadro Uygun Fiyat

0532 772 48 72

iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 6s Plus Cam Fiyatları

Ekran kırılmaları veya çatlamaları en çok büyük ekranlı akıllı telefonlar üzerinde görülmektedir. 14 yıldır İstanbul Kadıköy'de Apple teknik servis olarak hizmet veren GSM iletişim ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış teknik ekibe sahiptir. Aynı zamanda hiçbir masraftan kaçırılmadan oluşturulan teknik servis odalarımızda Dünya standartlarının çok üzerindedir. Bu sayede ekran değişimi işlemi kusursuz olarak tamamlanır. Ekran kırılması gibi sorunlar Garanti şirketleri tarafından desteklenmediği için en kısa zamanda GSM iletişim şubesine gelerek gün içerisinde telefonunuzun ekran sorunu giderebilirsiniz.

iPhone 6s Plus Ekran Camı Fiyatları

IPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 6s Plus ön cam değişimi işlemi GSM iletişim fiyat listesine 140 lira olarak girmiştir. 140 liralık bu hizmet serisinde telefonunuzun arızalı ekranı yeni ve orijinal ekran takımı ile değiştirilir. Sonrasında ise size özel olarak hazırlanmış bir Garanti kartı ve yine ekranınızı değişim sonrasında güvenlik kullanabilmeniz için piyasa değeri 50 lira olan kırılmaz cam koruyucusu da hediye edilir. Ekran değişimi konusundaki En önemli aşama ise kullanılacak olan yedek ekranı kesinlikle orijinal olmasıdır. iPhone 6s plus cam değişimi işleminde kullanılacak olan ve arızalı ekranınızın yerini alacak olan yeni ekran ise Apple firmasından faturalı olarak satın alınır. Bu sayede telefonunuz orijinal kalır ve o alıştığınız mükemmel Apple ekran performansını almaya devam edersiniz.

GSM iletişim kadrosunda bulunan Apple Teknisyenleri iPhone 6s Plus cam değişim işlemini 7 24 güvenlik kameraları ile izlenen ve son derece steril olan teknik servis odalarında gerçekleştirirler. İleri teknoloji cihazlar ile telefonunuz sadece 30 dakika gibi bir sürede kusursuz bir şekilde tamir edilerek son testi yapmanız için size teslim edilir. Apple teknisyenlerimiz ekran değişimi yapılan cihazınızı uv ışınları yayan test makinemizde bekleterek kusursuz çalışan ekranı ile beraber sizlere teslim ederler. Telefonunuzu şubemizde dilediğiniz kadar test edebilirsiniz.

İstanbul ili sınırları içerisinde bulunan ve uygun fiyatlı iPhone 6s Plus cam değişimi gibi işlemlerinden faydalanmak isteyen Değerli müşterilerimiz metrobüs ulaşım aracı ile Kadıköy şubemize gelebilirler. Tek yapmanız gereken Söğütlüçeşme Metrobüs durağında inip çıkışından itibaren 45 saniye yürümek olacaktır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • .
TOP